aec1c81837f62ea5660c19e80d670378

Akrilinis hermetikas AKFIX AC605, 310ml x 24 vnt.

 • Kraunamos nuotraukos
  24 
  (1 /vnt.)
  Į krepšelį 

  Akfix AC605 - tai vienos sudedamosios dalies universalus akrilinis hermetikas, tinkamas įtrūkiams ir sujungimams užpildyti tiek viduje, tiek išorėje.

 • Akfix AC605 - tai vienos sudedamosios dalies universalus akrilinis hermetikas, tinkamas įtrūkiams ir sujungimams užpildyti tiek viduje, tiek išorėje. Tai - veiksmingas, plastiškas - elastingas hermetikas, ypač puikiai tinkantis nejudinamiems sujungimams.

  NAUDOJIMAS Sandarinti mažai judančius tokių sujungimus tarp įvairių statybinių medžiagų (medienos, betono, plytų ir pan.) .Užpildyti įtrūkimus sienose ir lubose. Sandarinti sujungimus tarp langų, sienų, durų ir pan. Galima dažyti ant viršaus.Labai nedidelis LOJ kiekis. Lengvai naudojamas ir nuvalomas, Sustingęs - atsparus vandeniui. Galima naudoti ant visų šiurkščių paviršių, tokių kaip plytos, betonas, mediena ir kt. Bekvapis.

  INSTRUKCIJOS Sujungimai turi būti švarūs, be dulkių, purvo ir rūdžių. Nešiurkštiems paviršiams gruntas nereikalingas. Ant akytų paviršių, kaip betonas, akmuo, cementas ir gipsas, galima naudoti gruntą (mišinį, kurį sudaro viena dalis akrilinio hermetiko ir 4-5 dalys vandens). Min./maks. sujungimo plotis turi būti 5 mm/25 mm. Rekomenduojamas sujungimo gylio/pločio santykis yra 1 prie 2. Naudojimo temperatūra yra tarp +5 °C ir +35 °C. Po panaudojimo, iš karto išlyginkite hermetiką drėgnu pirštu arba drėgnu įrankiu. Hermetiko perviršį galima pašalinti drėgnu audiniu. Užsandarintą sujungimą džiovinkite bent dvi valandas. Sustingusį hermetiką pašalinti galima mechaniniu būdu.