1. Kas yra dazudidmena.lt?

Dazudidmena.lt yra elektroninė parduotuvė, prekiaujanti dažais, dažymo įrankiais, paruošimo medžiagomis didmeniniais kiekiais minimaliomis pakuotėmis. Elektroninės parduotuvės tikslas yra taupyti Jūsų laiką – kad neišeidami iš namų ar biuro apsipirktumėte greitai ir patogiai.

2. Kodėl prekės pateiktos tik dideliais kiekiais?

El. parduotuvės pagrindinė veikla – prekyba minimaliomis pakuotėmis, taip sumažinant prekių kainą galutiniam vartotojui. Kuo didesnė talpa, tuo mažiau prekių yra inimalioje pakuotėje. Pavyzdžiui: hermetikai parduodami dėžutėmis po 12 arba 24 vienetus, o tuo tarpu dažų didesnes talpas galite įsigyti ir po vieną vienetą.

3. Ar saugu pirkti Jūsų el. parduotuvėje?

Taip, tai yra visiškai saugu. Mūsų el. parduotuvė yra apsaugota SSL sertifikatu, kuris šifruoja tarp lankytojo ir serverio perduodamus duomenis. Tai garantuoja jų konfidencialumą.Taip pat atsiskaitymo etape Jūsų apmokėjimas vykdomas Paysera sistemoje (jeigu norite apmokėti iš karto per el. bankininkystę) arba, jeigu išsirinkote apmokėti pavedimu, Jūsų apmokėjimas vykdomasJums prisijungus prie savo banko sąskaitos.

4. Noriu dažų su savo pasirinkta spalva. Kaip galiu užsakyti?

Jeigu pageidaujate užsakyti sutonuotus dažus su Jūsų norima spalva, parašykite užklausą el. paštu info@dazudidmena.lt  ir Jus informuosime apie terminus ir kainas.

5. Kaip galiu grąžinti prekes, kurios man netiko?

Galima grąžinti prekes, kurios Jums netiko, jeigu nepažeista pakuotė ir prekinė išvaizda. Jeigu dažai ar kitos prekės yra Jums gamintos pgal specialų užsakymą, tokių prekių grąžinti negalima.

Jeigu kyla klausimų ar turite abejonių dėl asortimento ar pačios el. parduotuvės veiklos ar saugumo, mielai prašome susisiekti su mumis viršuje nurodytais kontaktais ir mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.